kupowanietanie.pl

to hurtownia, która specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych artykułów fryzjerskich.

Wieloletnie doświadczenie w branży fryzjersko-kosmetycznej pozwoliło nam na stworzenie dla Państwa miejsca zakupu o szerokim wachlarzu produktów do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji włosów jak również potrzebny do tego sprzęt i akcesoria fryzjerskie.

Oferujemy tylko i wyłącznie oryginalne produkty od zagranicznych i polskich producentów. W swojej ofercie posiadamy wiele znanych i cenionych na rynku marek.
 
Kupowanietanie.pl jest sklepem internetowym, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą nabywać kosmetyki fryzjerskie, sprzęt fryzjerski a także akcesoria.

Naszym głównym celem jest profesjonalna obsługa oraz szeroki asortyment kosmetyków fryzjerskich. Zakupy u nas to: bezpieczeństwo i zadowolenie!

Dlaczego warto kupić u nas:

Nasze produkty są nowe, w 100% oryginalne, zapakowane w opakowania producenta, pochodzą z legalnego źródła. Za wysyłkę płacą Państwo tylko raz. Niski koszt wysyłki zawsze podany na aukcji. Na każdy sprzedawany przedmiot wystawiamy dowód zakupu. Paragon fiskalny lub na życzenie faktura VAT. Staramy się każdego klienta traktować bardzo wyjątkowo i wszelkie problemy rozwiązywać tak szybko jak to możliwe